Współpraca z firmą KOKOSZKA


Korzyści ze współpracy z firmą "KOKOSZKA"

  • Korzystne warunki współpracy.
  • Prestiż w świecie pszczelarskim.
  • Pomoc w rozwoju pszczelarstwa.
  • Wdrażanie nowości i współpraca przy ich projektowaniu.

Nie zastanawiaj się długo i skontaktuj się z nami!


"Kiedy pszczoła zniknie z powierzchni Ziemi, człowiekowi pozostaną już tylko cztery lata życia. Skoro nie będzie pszczół, nie będzie też zapylania. Zabraknie więc roślin, potem zwierząt, wreszcie przyjdzie kolej na człowieka..."5.


Skup wosku pszczelego

Firma "KOKOSZKA" prowadzi skup wosku pszczelego. Cena jest zróżnicowana w zależności od jakości wosku. Zapraszamy do współpracy związkowe koła pszczelarzy na coroczne wymiany wosku na węzę. Prowadzimy kożystny dla pszczelarzy skup oraz przerób wosku. Zapraszamy!


Produkty na zamówienie

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Jeżeli potrzebujesz nietypowy rozmiar danego produktu my wykonamy go dla Ciebie. Staramy się, aby wszyscy klienci byli w pełni zadowoleni z oferowanych przez nas produktów, dlatego jesteśmy otwarci na Wasze prośby, które sukcesywnie realizujemy.

  • Wykonujemy nietypowe modele na zamówienie.
  • Jesteśmy otwarci na nietypowe zlecienia.

Pomimo, iż staramy się wyjść na przeciw klientowi projektując produkty, zdarzają się sytuacje kiedy potrzebujecie modelu stworzonego tylko dla Was. Nie zastanawiaj się długo, skontaktuj się razem z nami i przedstaw swoje wytyczne. Z pewnością Ci pomożemy!

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie

Wykaz odbiorców firmy "KOKOSZKA"

  • Sprzedaż detaliczna80%
  • Hurtownicy i dystrybutorzy w Polsce95%
  • Sprzedaż zagraniczna40%

Największa część sprzętu wyprodukowanego przez firmę "KOKOSZKA" jest dostarczana do hurtowni i sklepów z branży. Korzystne warunki oraz współpraca w miłej atmosferze wyróżnia nas na tle polskich producentów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych właścicieli sklepów i hurtowni. Rozwijaj pszczelarstwo razem z firmą "KOKOSZKA". Chętnie nawiązujemy kontakt z dystrybutorami nie tylko z branży pszczelarskiej.

Zaufało nam już wiele przedsiębiorców z Polski jak i również i innych państw Europy. Dążymy do tego, aby realizacja zamówienia była jak najbardziej przyjazna naszym dystrybutorom. Poznajcie firmę "KOKOSZKA tm" na nowo! Zapraszamy do współpracy.

Morbi egestas, justo a leo sed metus. Proin nunc fringilla odio. Nullam aliquet mi quis arcu. Nam consectetuer elit. Ut sit amet, consectetuer dignissim, nulla eu enim. Maecenas facilisis, ante ipsum at magna. Integer tristique, sollicitudin vitae.

Napisz do nas i zapoznaj się z warunkami współpracy z firmą "KOKOSZKA": dystrybucja@kokoszka.pl